30 річниця незалежності і трішки історії про Україну

Сьогодні 24 серпня 2021 року Україна святкує свою 30ту річницю незалежності. У зв’язку з цим святом на території усієї України відбувається паради, святкування, та інші заходи на честь визначної дати для України та Українців.

Сьогодні ми, United International Partners, хочемо розповісти про історію шляху від підпорядкування Союзу Радянських Соціалістичних Республік, до становлення Незалежності та вибудовування сильної, красивої та успішної держави.

День незалежності України — історія свята

За всю історію нашої країни, з часів формування української нації і до наших днів, українці неодноразово намагалися стати незалежними. Спочатку Українці були незалежними та жили на території Київської Русі, проте з часом Київська Русь занепала, та українці жили у Московському царстві, та стали його частиною. Також наші землі та нація знаходилась у складі Князівства Литовського, Речі Посполитої. Боротьба за формування нової нації та незалежної України починав Б. Хмельницький у 17 столітті, проте нажаль незалежності тоді ми не отримали.

Наступна революція відбувалась у ХХ столітті, тоді були сформовані Українська народна Республіка, яка проіснувала з 1917 до 1921 року, на чолі з Михайлом Грушевським та Володимиром Винниченко і Симоном Петлюрою. Та інші угрупування, які згодом занепали або пішли у підпілля.

Вперше День незалежності України відзначили 16 липня 1991 року – в річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР. У постанові Про День проголошення незалежності України було написано таке:

“З огляду на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє: Вважати 16 липня Днем проголошення незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України”.

Однак пізніше цю дату перенесли на 24 серпня. Саме 24 серпня 1991 Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Остаточно День незалежності України був підтверджений на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. З цього дня історія України змінилася назавжди.

Вважати День незалежності офіційним державним святом стали, починаючи з 1992 року. Сьогодні Україні виповнюється 30 років.

Ми щиро хочемо привітати всіх українців з цим святом, а іноземців запросити до України, аби відвідати Київ – місто каштанів, побувати на приморському бульварі в Одесі, прогулятися по старовинним вуличкам Львову, а також завітати до замків, які знаходяться на всій території України.

 

З 30 річницею незалежності Україно!

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , , , ,