Історія імміграційної практики компанії

Історія імміграційної практики компанії

Імміграційна практика стала однією з основних в діяльності новоствореного адвокатом Олександром Євсютіним в 2009 році адвокастко-консалтингового бюро.

Олександр починав свою юридичну практику у 2002 році як провнційний слідчий прокуратури в найвідаленішому регіоні країни та не мав на меті займатися міжднародними процесами. Він 3 років був спочатку солідчим, потім 2 роки прокурором по особоливо важливим справам, але швидко зрозумів, що прокурорський шлях не дає йому дійсно потужно займатись захистом, проте вимагає від нього навпаки порушувати закон. Це було неприпустимо, оскільки він став слідчим через необхідність швидкого реагування на поршення закону та притягнення порушників прав людини до кримінальної відповідальності.

Таким чином жага до захисту прав людини перемогла і він став адвокатом, сам не планувавше таке с самомго початку вступу на юридичний факультет національного університету.

Міграціна практика була обумовлена раніше напрацьованим в прокуратурі та слідстві досвідом Євсютіна в сфері захисту прав громадян та веденням спеціальної наглядової теми по боротьбі з незаконною міграцією і торгівлею людьми, підтриманням обвинувачення у справах даної категорії.

Початком надання послуг в цій сфері слало масове звернення в компанію іноземців, які проживали в Україні і мали складності в оформленні документів про перебування в країні.

В основному це були іноземні студенти, які вже закінчували навчання і у них закінчувався термін перебування в Україні і їм необхідно було оформлення посвідок на проживання з інших підстав.

Студенти, які мали проблеми з недобросовісними “контрактер” або університетами, також стали звертатися для захисту їх інтересів та подання перед третіми особами. З’явилися також клієнти – компанії по набору іноземних студентів в українських ВНЗ та університети з різних міст України.

З 2010 року по теперішній час компанія напрацювала клієнтську базу з іноземців, які приїжджали в Україну для організації бізнесу, експорту та імпорту товарів, придбання нерухомості та інших активів. Наші юристи постійно супроводжують іноземні інвестиції в Україну і зовнішньоекономічну діяльність своїх Клієнтів.

У 2011 році Євсютін О.М. став одним із співзасновників Всеукраїнської громадської організації “Асоціація імміграційних адвокатів і консультантів України”, зареєстрованої в м.Києві.

У той же час були налагоджені відносини з адвокатами – представниками в Канаді, США, Росії, Молдові, Казахстані та Білорусії ті інших країн. Після чого проведено ряд спільних заходів і міграційних процесів.

З’явилися справи щодо захисту іноземців в адміністративних, кримінальних і цивільних справах. Наприклад, щодо оскарження незаконних дій прикордонної служби про заборону в’їзду в Україну, про незаконну депортацію, кримінальних справ за фактами шахрайських дій проти іноземців, цивільних справах про розлучення і розподіл майна.

Позитивна практика

Завдяки судової адвокатської захисту клієнтів було скасовано кілька незаконних рішень прикордонної про заборону в’їзду іноземців в Україну, кілька разів повернуті незаконно вилучені в аеропорту “Бориспіль” митними органами грошові кошти, що належать іноземцям.

C 2012 адвокат Євсютін особисто відстоював інтереси клієнтів по отриманню віз в посольствах і консульствах України, розташованих в різних країнах: Пакистан, Індія, Іран, Південна Африка, Єгипет, Греція (Албанія), Мексика. Консули часто необгрунтовано приймаю рішення про відмову в наданні віз в Україну, порушуючи права іноземців, що вимагає адекватного правового реагування.

2013-2014 рік Євсютін О.М.  особисто відвідав Ісламабад – столицю Пакистану (країна в Південній Азії), де відкрив офіс своєї компанії по імміграції жителів Південної Азії в Україну.

2014 Євсютін – сертифікований тренер Національної асоціації адвокатів України на тему: Доповідь керівників відділень ААУ Донецької і Луганської областей, розташованих в зоні АТО, в частині супроводу міграційних процесів з території Донбасу.

У 2015 – 2017 року Євсютін О.М. також був експертом громадської ради при Міністерстві закордонних справ України, консультуючи його членів в частині взаємодії з Департаментом консульської служби та Департаментом по зовнішньоекономічній діяльності МЗС. Є дійсним членом Дипломатичної місії “Європейська Україна”.

2016 рік Євсютін – відвідав місто Лусака – столицю Замбії (країна в Південній Африці), де відкрив офіс своєї компанії по імміграції жителів Африки в Україну.

У 2017 році адвокат О.Євсютін був одним з ініціаторів створення і керівником Комітету Міжнародного права Асоціації правників України.

2018 рік. Євсютін О.М. – відвідав 10 країн Європейського Союзу і налагодив відносини з партнерами – адвокатами в Польщі, Чехії, Німеччини, Італії, Іспанії з питань міграції та іноземних інвестицій в Україну.

На обслуговуванні юридичної компанії також знаходяться експортні та імпортні фірми, IT компанії, які залучають іноземців для роботи в Україні. Для цих компаній крім оформлення дозволів на роботу, ми також надаємо комплексні послуги з їх захисту від рейдеркіх атак ззовні і розкрадань з боку співробітників, консультуємо в частині оподаткування та корпоративного структурування бізнесу, кримінального та адмінастративного захисту, у тому числі пов’язаного з міжнародними процесами.