Історія імміграційної практики компанії

Імміграційна практика стала однією з основних в діяльності новоствореного адвокатом Олександром Евсютін в 2009 році адвокастко-консалтингового бюро.

Це було обумовлено раніше напрацьованих в обласній прокуратурі досвідом Евсютін А.Н. в сфері захисту прав громадян та веденням спеціальної наглядової теми по боротьбі з незаконною міграцією і торгівлею людьми, підтриманням обвинувачення у справах даної категорії.

Початком надання послуг в цій сфері слало масове звернення в компанію іноземців, які проживали в Україні і мали складності в оформленні документів про перебування в країні.

В основному це були іноземні студенти, які вже закінчували навчання і у них закінчувався термін перебування в Україні і їм необхідно було оформлення посвідок на проживання з інших підстав.

Студенти, які мали проблеми з недобросовісними “контрактер” або університетами, також стали звертатися для захисту їх інтересів та подання перед третіми особами. З’явилися також клієнти – компанії по набору іноземних студентів в українських ВНЗ та університети з різних міст України.

З 2010 року по теперішній час компанія напрацювала клієнтську базу з іноземців, які приїжджали в Україну для організації бізнесу, експорту та імпорту товарів, придбання нерухомості та інших активів. Наші юристи постійно супроводжують іноземні інвестиції в Україну і зовнішньоекономічну діяльність своїх Клієнтів.

У 2011 році Евсютін А.Н. став одним із співзасновників Всеукраїнської громадської організації “Асоціація імміграційних адвокатів і консультантів України”, зареєстрованої в м.Києві.

У той же час були налагоджені відносини з адвокатами – представниками в Канаді, США, Росії, Молдові, Казахстані та Білорусії. Після чого проведено ряд спільних заходів і міграційних процесів.

З’явилися справи щодо захисту іноземців в адміністративних, кримінальних і цивільних справах. Наприклад, щодо оскарження незаконних дій прикордонної служби про заборону в’їзду в Україну, про незаконну депортацію, кримінальних справ за фактами шахрайських дій проти іноземців, цивільних справах про розлучення і розподіл майна.

Позитивна практика.

Завдяки судової адвокатської захисту клієнтів було скасовано кілька незаконних рішень прикордонної про заборону в’їзду іноземців в Україну, кілька разів повернуті незаконно вилучені в аеропорту “Бориспіль” митними органами грошові кошти, що належать іноземцям.

C 2012 адвокат особисто Евсютін А.Н. відстоював інтереси клієнтів по отриманню віз в посольствах і консульствах України, розташованих в різних країнах: Пакистан, Індія, Іран, Південна Африка, Єгипет, Греція (Албанія), Мексика. Консули часто необгрунтовано приймаю рішення про відмову в наданні віз в Україну, порушуючи права іноземців, що вимагає адекватного правового реагування.

2013-2014 рік. Евсютін А.Н. – відвідав Ісламабад – столицю Пакистану (країна в Південній Азії), де відкрив офіс своєї компанії по імміграції жителів Південної Азії в Україну.

2014. Евсютін А.Н. – сертифікований тренер Національної асоціації адвокатів України на тему: Доповідь керівників відділень ААУ Донецької і Луганської областей, розташованих в зоні АТО, в частині супроводу міграційних процесів з території Донбасу.

У 2015 – 2017 року Евсютін А.Н. також був експертом громадської ради при Міністерстві закордонних справ України, консультуючи його членів в частині взаємодії з Департаментом консульської служби та Департаментом по зовнішньоекономічній діяльності МЗС. Є дійсним членом Дипломатичної місії “Європейська Україна”.

2016 рік. Евсютін А.Н. – відвідав місто Лусака – столицю Замбії (країна в Південній Африці), де відкрив офіс своєї компанії по імміграції жителів Африки в Україну.

У 2017 році адвокат А.Евсютін був одним з ініціаторів створення і керівником Комітету Міжнародного права Асоціації правників України.

2018 рік. Евсютін А.Н. – відвідав 10 країн Європейського Союзу і налагодив відносини з партнерами – адвокатами в Польщі, Чехії, Німеччини, Італії, Іспанії з питань міграції та іноземних інвестицій в Україну.

На обслуговуванні нашої юридичної компанії також знаходяться експортні та імпортні фірми, IT компанії, які залучають іноземців для роботи в Україні. Для цих компаній крім оформлення дозволів на роботу, ми також надаємо комплексні послуги з їх захисту від рейдеркіх атак ззовні і розкрадань з боку співробітників, консультуємо в частині оподаткування та корпоративного структурування бізнесу.