Імміграція через інвестиції в економіку України

Дозвіл на імміграцію в Україну надається в межах квоти імміграції.

Квота імміграції встановлюється Кабінетом Міністрів України у визначеному ним порядку по категоріях іммігрантів:

У тому числі особам, здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 (ста) тисяч доларів США, зареєстровану у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

!!! Важливо !!! Квота для отримання дозволу на імміграцію особам, здійснили іноземну інвестицію в економіку України на суму не менше 100 000 доларів США, на 2017 рік є необмеженою. Таким чином, вид на проживання в Україні на підставі іноземних інвестицій в економіку України можна отримати на таких же умовах, як при отриманні дозволу на імміграцію поза квотою.

Для отримання дозволу на імміграцію разом із заявою (форма заяви) встановленого зразка подаються:

1) копія документа, що посвідчує особу (підтверджує громадянство (підданство) або статус особи без громадянства);

2) 8 фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;

3) документ про місце проживання (в Україні та за кордоном);

4) документально підтверджені відомості про склад сім’ї (копії свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, документів про усиновлення, встановлення опіки чи піклування тощо);

5) документ, виданий лікувально-профілактичним закладом, про те що, особа не є хворою на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію або інфекційні захворювання, перелік яких визначено центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров’я. Особи, які постійно проживають за межами України, подають документ, виданий лікувальним закладом держави за місцем проживання, який підлягає легалізації в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

Згідно категорії іммігрантів додатково подаються такі документи:

– для осіб, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 (ста) тисяч доларів США, зареєстровану у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України – копія документа про державну реєстрацію іноземної інвестиції в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 (ста) тисяч доларів США.

Документи, видані компетентними органами іноземних держав, підлягають легалізації в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Копії цих документів, а також письмове підтвердження згоди на імміграцію та гарантії приймаючих осіб подаються нотаріально засвідченими. Документи, відомості за якими можуть змінюватися, можуть бути подані протягом шести місяців від дня їх видачі.

У разі неподання особою всіх визначених цим Законом документів заява про надання дозволу на імміграцію не приймається. Термін розгляду заяви про надання дозволу на імміграцію не може перевищувати одного року з дня її подання.

Процедуру оформлення Віда на проживання можна розділити на наступні етапи:

Етап №1

 1. В’їзд на територію України за короткостроковою візою С (в разі наявності візового порядку в’їзду з країною громадянства іноземного громадянина).
 2. Подача документів для отримання дозволу на імміграцію.
 3. Виїзд за межі України в країну громадянства і / або перебування.
 4. Отримання візи D (в разі наявності візового порядку в’їзду з країною громадянства іноземного громадянина) в країні громадянства або постійного проживання іноземного громадянина.
 5. В’їзд на територію України.
 6. Безпосереднім впорскуванням документів і отримання Віда на проживання в Державної міграційної служби України.
 7. Реєстрація місця проживання та проставлення штампа в вид на проживання.
 • Ми також отримуємо для Вас ідентифікаційний податковий код.
 • Ми реєструємо для Вас компанію.
 • Ми підбираємо для Вас номінального або чинного директора – громадянина України.
 • Ми оформляємо документи на інвестиції в Міністерстві економіки України (термін два тижні)
 • Оскільки постійний вид на проживання оформляється до одного року, то ми також оформимо тимчасову посвідку на проживання на один рік.
 • Ми можемо підібрати і купити об’єкт нерухомості. Перевіримо його за всіма можливими база даних, і зможемо супроводити угоду в нотаріуса.
 • Наша компанія також займається обслуговуванням і управлінням нерухомості в Україні. Ми можемо надавати ці послуги для Вашого клієнта.
 • Ми також здійснюємо юридичний і бухгалтерський супровід діяльності компанії.
 • Ми також оформимо реєстрацію іммігранта за місцем проживання в Україні.
 • Ми також проконсультуємо і надамо допомогу в отриманні візи «С» і «Д» в Україні.
  Важливо!

Грошові кошти повинні бути внесені в статутний фонд компанії. При цьому коти можливо привести особисто в Україні, задекларувавши їх на митниці, або перевести з особистого рахунку іноземця на рахунок його компанії.