Шлях з іноземцем

ШЛЯХ з іноземцем

Шлюб з українською дівчиною

Перш ніж вирішувати це питання, необхідно зрозуміти, що саме ховається під терміном “шлюб”. Офіційно прийняте в нашій країні, визначення говорить про те, що це певний вид відносин, Союз, укладений між чоловіком і жінкою, зареєстрований уповноваженими органами виконавчої влади. У цьому випадку ми говоримо про Расу, дозволеного укладати шлюби, не тільки серед громадян України чи іноземців чи осіб, які не мають в цей час певних національностей.

Для шлюбу відповідна особа повинна відповідати наступним критеріям:

На момент одруження досягти вісімнадцяти років. При цьому існує велика кількість винятків, які дозволяють зробити це на два роки раніше, тобто в шістнадцять. Для цього вам просто потрібно отримати відповідне рішення суду.
Особи, які вступають у шлюб, не повинні бути пов’язані з іншими особами, які не беруть участі у певній процедурі.

Шлюб не повинен перешкоджати нічим. Наприклад, в реєстрації буде відмовлено, якщо подружжя збираються стати побратимами, родичами по прямій лінії. Слід також зазначити, що усиновлювач не може одружитися з усиновленою особою.

Важливо уточнити, що дотримання всіх цих умов є обов’язковим, підтвердженим реєстрацією певних документів, що супроводжують реєстрацію. Що стосується прямого шлюбу з іноземцем, він дозволив йому отримати повністю законний дозвіл на проживання на строк до двох календарних років. Якщо шлюбний зв’язок продовжиться після закінчення цього періоду, іноземець отримає право на більш тривале проживання на території нашої країни.

При цьому така особа зобов’язана надати такий пакет документів:

Паспорт, який свідчить про факт легального перебування в Україні. При цьому необхідно пам’ятати про необхідність враховувати особливості перетину кордону з конкретною державою. Я маю на увазі, чи потрібна віза.
Документ, що підтверджує, що іноземець зараз не перебуває у шлюбі у своїй країні. Він повинен бути виданий країною, громадянство якої має іноземець.

Будь-який документ, виданий іноземними органами, повинен бути наданий в оригіналі та перекладений українською мовою. Ця вимога обумовлена ​​необхідністю точно інтерпретувати інформацію, що міститься в документах.

Порядок реєстрації шлюбу з іноземцем

Для того, щоб повністю пройти розглянуту процедуру, необхідно зробити повністю фіксований набір кроків, який в кінцевому підсумку повинен призвести до бажаного результату.

Послідовність дій, згідно з чинним законодавством в Україні, виглядатиме так:

Особа, яка планує стати подружньою парою, повинна особисто звернутися до заяв про реєстрацію цивільних справ, підготовлених відповідно до державного стандарту. Сторона-позивач має право обрати належне відділення реєстрації без посилання на місце проживання та інші фактори. У той же час, якщо майбутній подружжя-іноземець не може брати участь у поданні документів, його підпис повинен бути завірений нотаріусом, а відповідна заява подається уповноваженим представником, обраним добровільно.

Після того як державні органи лахміття перевіряють та приймають заяви, їх представник знайомить заявників зі своїми правами та обов’язками, а також розповідає про поточну процедуру укладення шлюбу. Подружжя також може отримати будь-яку необхідну інформацію щодо майбутньої процедури. Це допоможе позбутися від ряду можливих труднощів, адже всі можливі нюанси будуть враховані.

Представник лахміття зобов’язаний повідомити осіб, які подали заяву, про те, що вони можуть пройти попереднє медичне обстеження, призначене для встановлення сучасного стану здоров’я. Факт згоди чи відмови фіксується у спеціальній формі актового запису та передається до архіву.

Після цього за взаємною згодою сторін призначається конкретний день, на який планується весілля. У цьому випадку реєстрація шлюбу з іноземцем здійснюється на загальних засадах протягом одного місяця або більше за умови наявності підтверджених поважних причин.

Реєстрація самого шлюбу може здійснюватися виключно в присутності всіх сторін, які подали заяву.
Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити логічний висновок, що реєстрація шлюбу між іноземцем та особою з українським громадянством здійснюється повністю на загальних засадах, без будь-яких відмінностей.

Можливі труднощі

При цьому процес збору та подання необхідного набору документації стає дещо складнішим. Це вимагає великої уваги до деталей, а тому, щоб гарантувати бажаний результат, краще негайно звернутися до фахівця. Це дозволить втратити велику кількість турбот, а також заощадити величезну кількість часу.

Важливим застереженням є те, що всі подані до цивільного реєстратора.