Шлюбні аферисти

Добрий день друзі.

Наша компанія має дуже великий досвід у виявленні різного роду компаній, які займається нібито надання різних послуг іноземцям в Україні по підбору нареченої або оформлення шлюбу.
На превеликий жаль в Україні працює ціла мережа агентств, яка фінансується за рахунок незаконних і злочинних надходжень від шахрайських дій.

Це великий бізнес побудований на обмані і брехні іноземців.

Цей Бізнес працює таким чином, що створюється великі сайти які пропонують в країнах Північної Америки і Європи через контекстну рекламу, банерні мережі, соціальні мережі і іншими способами платними.

А такі сайти працюють з різними дрібними агентами.

Таким чином, насправді Ви мають розмови з дівчатами, які є моделями, але не є охочими вийти заміж.

Велика проблема для будь-якого іноземця бо він не може встояти перед красою цих дівчат, які професійні моделі.

Тому іноземці постійно листуватися з нібито з цими дівчатами. Але насправді на іншому кінці інтернету знаходиться інший іноземець – хлопець з Індії, Пакистану або Нігерія, який просто-напросто пише листи.

Багатьом іноземцям дуже важко в це повірить Тому що їм приходить фотографії та відео, де дівчата розповідають про себе показують себе на цих фотографіях.

Але ви повинні зрозуміти що це добре законспірований і систематизовані системи які заробляють на ваших чатах і листування мільйони доларів.

Якщо ви дійсно хочете знайти собі дружину в такому випадку вам необхідно звертатися в спеціалізовані агентства і краще приїхати в Україну і тут вже вжити заходів для того щоб знайти собі реальну дружину.

А наша компанія може допомогти вам перевірити будь-яке агентство шлюбне або окремих агентів.
Ми допоможемо вам приїхати в Україну і оформити ваш шлюб законно.

Якщо у вас є якісь питання то можете звертатися до нас за допомогою.

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , , , , ,