Чому потрібна хороша реєстрація місця проживання?

Прописка (юридично: реєстрація за місцем постійного проживання), – відмітка, (відбиток штампа із записом) про місце проживання людини і записи в облікових документах державних органів. Україна в останні роки привертає все більше і більше іноземця. Дана ситуація пов’язана з декількома факторами:

  • Низькі податки, (в одній з наших статей ми розповідали, що Україна- це податковий рай, так як саме в Україні податки одні з найнижчих і дуже багато іноземців розглядають Україну як країну резидента або громадянства. Саме в зв’язку з тим, що тут вони зможуть платити податок для свого бізнесу, який в деяких випадках в рази нижче, ніж в їхніх країнах).
  • Хороший клімат. Україна є дуже хорошою країною за співвідношенням всіх можливих санаторіїв і місць відпочинку. Так в Україні є Цивільні озера, сіль з яких лікує багатьох людей. В Україні влітку можна поїхати відпочивати на Чорне море, а взимку кататися на лижах карпатськими горами, чим може похвалитися далеко не кожна країна.
  • Співвідношення ціни та якості життям. У Європі, щоб комфортно себе вшановувати, вам доведеться заробляти від 4000 євро щомісяця ,. в Україні ця сума приблизно 1000 євро.
  • Легко будувати бізнес. Дуже багато IT компанії починають свій шлях в Україні, адже тут можна знайти хорошого фахівця за досить невеликі гроші, що допоможе швидше ,, дешевше, а іноді і якісніше розкрутити свій бізнес.

У зв’язку з усіма цими причинами багато іноземців приїжджають в Україну і залишаються тут жити. Але що б залишитися жити в Україні вам потрібно буде зареєструвати своє місце проживання. Яке буде прив’язане до вашого виду на проживання. І ось сьогодні прогриміла новина щодо того, що в одній з квартир Києва, яка складається з 30 метрів, було прописано: 1000 осіб.

Що ж дає прописка?

Прописка потрібна для комунікації з органами міграційної служби, адже своїм відповіді даний орган надсилає дуже чесно, саме за місцем прописки. Так само в разі, якщо ви подали документи на тимчасовий або постійний вид на проживання і були прописані в такій квартирі-мурашнику, то 99. 9%, що вам відмовлять. Тому чистий адреса дуже важливий, і дуже чесно. економія в 100 доларів принесе проблеми, які не варті цих грошей. Будьте пильні, і дізнавайтеся, де вас буде прописувати ваш міграційний юрист. Ну а ми, в свою чергу, своїм клієнтам надаємо тільки послуги кращої якості.

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , , ,