У 2020 році стане легше виїхати на заробітки до Німеччини

Українцям з 2020 року стане легше виїхати на заробітки до Німеччини: нові правила

З 2020 року Німеччина відкриє ринок праці, що дозволить легально працювати в ній людям не з Європейського союзу, включаючи українців, росіян, індійців, арабів, турків та інших.

Інвестицій в нерухомість в Німеччині:

У парламенті закон розглядали недовго. Уряд в Німеччині нестабільно, але навіть якщо коаліція розвалиться – закон уже прийнятий. Формально його ще повинні взяти представники федеральних земель.

Досить диплома ПТУ

Крім того, якщо раніше ця категорія працівників була зобов’язана мати вищу освіту, то тепер на роботу приймати і фахівців з профтехнічної освітою.

Дві вимоги

Відповідний закон уже підтримали в парламенті. Однак, щоб легально працевлаштуватися в Німеччині, претенденти повинні будуть виконати дві ключові вимоги. Дві вимоги

Причина – дефіцит кадрів

Слід зазначити, що дефіцит кадрів – найбільша проблема німецької економіки, про що давно говорять німецькі підприємці. Вони підкреслюють, що Німеччина – економічно потужна країна, і її промисловість швидко розвивається. Однак доводиться постійно шукати нових освічених людей. На додаток до всього необхідно враховувати і демографію, адже персонал старіє і виходить на пенсію, а на його місце важко кого-то знайти.

Фахівці вирахували, що компенсувати недолік робочих рук щорічно вийде, якщо в Німеччину щорічно будуть приїжджати 260 тисяч мігрантів.

Новий закон дозволить їхати на роботу людям, які не мають паспорта Євросоюзу. Цей крок влади Німеччини називають історичним. Однак всі претенденти повинні підтвердити свою професійну освіту в Німеччині, а це може бути складно і довго.

Якщо людина маляр, у неї повинен бути диплом художника, якщо він штукатур, то диплом штукатура, якщо сантехник, то диплом сантехніка.

Легалізація нелегальних мігрантів

Українці, які вже працюють в Німеччині незаконно, отримають шанс легалізуватися, якщо доведуть освіту і знання німецької мови.

“Найбільше працюють наші чоловіки на будівництві, Шиномантаж і автослюсаря, а жінки на прибирання. Це дозволить легалізуватися тим людям, які на сьогоднішній день в Німеччині і працюють нелегально. Але їм для цього буде потрібно, по-перше, обов’язково виїхати і подаватися на робочу візу в посольстві Німеччини в Україні. і, звичайно, найважливіше, це мова і освіта “, – пояснює адвокат Олександр Евсютін (www.evsutin.com).

Недолік кадрів в країнах ЄС – прогноз

Також прогнозується, що населення чотирьох східноєвропейських країн ЄС (Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини) зменшиться на 4% до 2040 року. В абсолютних цифрах це означає, що вони разом втратять 2,6 мільйона громадян, а їх загальне населення скоротиться до 61,2 мільйона чоловік.

Юридична допомога іммігрантам

Єдине Міжнародне Партнерство (www.uip.com.ua) допомагає в оформленні та легалізації українців в Німеччині.

Якщо Ви хочете мати пенсію в Німеччині, то оформляється згідно Закону.