У столичних аеропортах пограничники проводять акцію «Подари улюбку на кордоні»

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» в столичних міжнародних аеропортах «Київ» і «Бориспіль» протягом всього дня вітати жінок, які подорожують з Міжнародним жіночим днем. Ця акція одноразова і проводиться тільки сьогодні, 8 березня.

Всі жінки, які в цей святковий день прямують через державний кордон України приймають вітальні листівки від українських прикордонників. Варто зауважити, що листівки з поздоровленнями отримують навіть юні і зовсім маленькі дами, які подорожують у супроводі батьків.

Правоохоронцям кордону з радістю вдається подарувати гарний настрій прекрасній половині людства на першому форпості країни, в пункті пропуску.

У свою чергу жінки України, ЄС та інших країн щиро дякували за таке задоволення і зізнавалися, що для них це дуже приємно і несподівано – отримувати привітання відразу на території аеропорту.

Акція «Подаруй посмішку на кордоні» стала не тільки цікавою несподіванкою для мандрівників, але й дійсно дарувала посмішки і гарний настрій всім жінкам в цей прекрасний святковий день, 8 березня!