Українське громадянство

Українське громадянство

Отримання українського громадянства

Один з найпоширеніших способів того, як отримати громадянство України – через інвестиції. Раніше він використовувався для оформлення посвідки на проживання, але сьогодні інвестиції можуть стати приводом для визнання громадянства країни. Це вигідно відразу для двох сторін. Бажаючі стати резидентами України можуть оформити громадянство за спрощеною програмою. А країна в цей час отримує інвесторів, які вкладають власні кошти в державну економіку.

Саме до такого способу прибігають багато бізнесменів, і на це у них є кілька причин. По-перше, вкладення, які необхідні для отримання громадянства, як правило, досить низькі (у порівнянні з низкою європейських країн). По-друге, такий спосіб сьогодні став максимально спрощений, що є гарантією швидкого оформлення всіх документів без бюрократичних проблем.

Переваги оформлення громадянства України

Процедура отримання українського громадянства сьогодні користується популярністю у жителів багатьох країн. І, якщо раніше ним цікавилися переважно громадяни Африки або окремих регіонів Азії, то сьогодні така процедура стала поширеною і серед жителів США і країн ЄС.

Чому саме Україна? Не можна відкидати економічні передумови. Адже створювати і розвивати свою справу в країні досить вигідно. А в останні кілька років, коли в Україні з’явилася можливість відвідувати країни Шенгенської зони без додаткового оформлення віз, проживати тут стало вигідно ще й з точки зору подорожей і бізнес-поїздок.

Крім того, сьогодні курс розвитку зовнішньої політики спрямований на зміцнення відносин з Канадою та Ізраїлем. Так що є можливість, що вже через кілька років громадянам України буде доступний безвізовий в’їзд на територію цих країн. Крім безвізового режиму резиденти України мають спрощений в’їзд в ряд інших держав. У їх число входить Індія, Мексика і т.д.

Станом на 2017 рік громадяни України мають безвізовий або спрощений в’їзд в більш ніж 110 країн світу. Погодьтеся, що такі цифри – досить серйозний привід розглядати оформлення українського громадянства.

Отримати українське громадянство можна в кілька етапів:

  • збір необхідних документів;
  • оплата державного мита;
  • подача заявки в ДМСУ.

Як оформити українське громадянство

Оформити українське громадянство сьогодні стало досить просто. Звичайно, це досить тривалий процес – щоб отримати паспорт громадянина України, необхідно прожити на території країни протягом 5 років, попередньо отримавши ПМЖ.

Якщо ви хочете отримати паспорт через інвестиції, важливо пам’ятати кілька правил:

Кошти слід вкладати в створення нових або в розвиток вже існуючих компаній.
Гроші, які використовуються як інвестиція, повинні бути отримані вам легально.
Розмір вкладень стартує від 100000 доларів США.
Оформляти вкладення потрібно через інвестиційний рахунок.

Врахуйте, що в Україні заборонене подвійне громадянство. Тому всі бажаючі отримати паспорт громадянина країни, не повинні мати підданство інших країн або ж при оформленні документів відмовитися від такого.

Отримання українського громадянства – це відмінне рішення для всіх бажаючих вести свій бізнес. Так ви зможете мінімізувати витрати і при цьому зберегти можливість подорожувати в будь-які куточки світу.

Сьогодні український паспорт займає 42 місце за популярністю в усьому світі.

Щоб оформити громадянство швидко і без проблем, зверніться в наше спеціальне агентство. Професіонали дадуть список необхідних документів і допомагатимуть вам на всіх етапах отримання паспорта.

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.