Україна наблизилася до режиму невидимості, як і раніше з Південною Кореєю

Україна наблизилася до безвізового режиму з ще однією країною

Українці незабаром зможуть отримати безвізову подорож з Південною Кореєю. Про це у Facebook написав глава МВС Арсен Аваков.

Питання безвізового режиму було вирішено під час останнього візиту делегації Міністерства внутрішніх справ України до Сеула.

“Під час короткого візиту до Сеулу делегація Міністерства внутрішніх справ змогла обговорити низку ключових питань співпраці”. На зустрічі з міністром внутрішніх справ, генеральним уповноваженим поліції, головою президентської ради, ми зробили свою роботу, щоб завершити переговори щодо пакету взаємного визнання особистих документів громадян, безвізового режиму для громадян України! “- зазначив глава МВС України Арсен Аваков.

Міністерство також відзначило високу зацікавленість південнокорейської сторони до співпраці з Україною. Він повинен поширюватися на виробничу та технічну сферу, космічну програму, а також інфраструктурні проекти.

Міністерство внутрішніх справ спільно з Міністерством закордонних справ України вже провели координаційну нараду служб з виконання домовленостей, досягнутих з Південною Кореєю.