Скасування віз по прибуття в Україну

Invalid slider id

Україна в односторонньому порядку скасувала видачу віз в аеропортах України для громадян таких країн як:

Австралія, Антигуа і Барбуда, Багамські Острови, Багамські Острови, Барбадос, Бахрейн, Республіка Вануату, Республіка Гватемала, Республіка Гондурас, Гренада, Співдружність Домініки, Республіка Індія, Республіка Індонезія, Держава Катар, Китайська Народна Республіка, Кувейт Республіка Маврикій, Малайзія, Мексиканські Сполучені Штати, Мікронезія, Нова Зеландія, Об’єднані Арабські Емірати, Султанат Оман, Республіка Перу, Незалежна Держава Самоа, Республіка Ель-Сальве-Дорі, Королівство Саудівська Аравія Ре спубліка Сейшельські острови, Сент-Вінсент і Гренадіни, Республіка Сінгапур, Східно-Тиморському Демократична Республіка (Тимор-Лешті), Республіка Тринідад і Тобаго, Тувалу.

У той же час, скасувавши можливість отримання віз в аеропортах для громадян Індії, їм не було надано можливості отримати електронну візу (електронну візу).

Таким чином, громадяни Індії виявилися в дуже незручному становищі в порівнянні з раніше були у них правами в 2018 року.

Тепер, як в старі добрі часи, їм необхідно отримувати всі візи в посольстві України в Індії, щоб приїхати в Україну.

Чим обумовлено це рішення, український уряд не пояснило. Просто повідомлялося, що проект видачі віз в аеропортах виявився невдалим. Однак саме з Індії потік відвідувачів в Україну збільшився через раніше існуючої процедури видачі віз в аеропортах.