Реєстрація шлюбу в Аланії (провінція Анталья, Туреччина)

Реєстрація шлюбу в Аланії (провінція Анталья, Туреччина)

Багато українців і росіяни, а також громадяни ЄС і країн Азії мріють про романтичне весілля на березі Середземного моря.

Одним з таких романтичних місць є місто Аланья, який колись був подарований Єгипетським імператором своїй дружині Клеопатрі.

В Аланьї можна зареєструвати шлюб в будь-який час року, так як погода тут завжди прекрасна.

Зареєструємо шлюб в Аланьї під ключ, підготуємо і легалізуємо всі документи. Супроводимо процедуру юридично. Шлюбний контракт. Внесемо інформацію до реєстру.

Шлюб а Аланьї реєструється в Ратуші.

Необхідні шлюбні документи

Для громадян Туреччини:

Оригінали посвідчень особи обох осіб (паспорта), бажаючих вступити в шлюб, і фотографії обох осіб. (Водійські права не дійсні в якості посвідчення особи.)
Паспортні фотографії: п’ять паспортних фотографій від обох осіб; біометричні фотографії не приймаються. Паспортні фотографії не повинні бути старше шести місяців.
Свідоцтво про укладення шлюбу (видається місцевим реєстраційним офісом).
Тест на таласемію, гепатит B – C, VDRL і тест на СНІД (Elisa) з сімейних медичних центрів, лікарень або приватних лабораторій.
Медичний сертифікат з фотографією видається санаторіями.

Примітка. Особи старше 65 років можуть отримати довідку про стан здоров’я тільки в державних лікарнях.

Подальша інформація:

(А) Особи, які досягли 17-річного віку, повинні, щоб вступити в шлюб, принести своїм батькам обидва посвідчення особи або письмову згоду своїх батьків, яке повинно бути завірене нотаріусом.
б) Особи, які досягли 16-річного віку, повинні пред’явити довідку з дозволу суду у сімейних справах.

Овдовілі і розлучені жінки не можуть вступати в повторний шлюб раніше, ніж через 300 днів (10 місяців) після дати розлучення або дати смерті чоловіка.

Посвідчення особи вдів або розлучених осіб повинні бути оновлені, тобто після розлучення або смерті партнера.

Жінки, які хочуть зберегти своє дівоче прізвище, повинні вказати це до церемонії одруження.
По крайней мере, два свідки повинні бути присутніми на весільній церемонії. Батько і мати не можуть бути свідками.

Одружені особи, які не проживають в Аланії, повинні отримати довідку про сімейний стан / можливості вступу в шлюб за місцем проживання.

Для іноземних громадян:

Оригінал свідоцтва про народження із зазначенням імені та прізвища, дати народження, місця народження і прізвища батька і матері.
Свідоцтво про шлюб та документ, що підтверджує відсутність перешкод для шлюбу. Сімейний стан має бути: одиноким, розведеним або овдовевшим. У разі розлучення потрібно документ з датою розлучення.
Копія паспорта
Паспортні фотографії: п’ять паспортних фотографій для обох осіб; біометричні фотографії не приймаються. Паспортні фотографії не повинні бути старше шести місяців.
Тест на таласемію, гепатит B-C, VDRL і тест на СНІД (Elisa) з сімейних медичних центрів, лікарень або приватних лабораторій.
Медична довідка з фотографією надається медичними центрами.

Особи старше 65 років отримують цей сертифікат здоров’я тільки в державних лікарнях.

Подальша інформація:

У разі громадян ЄС свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про шлюб та свідоцтво про дозвіл на вступ до шлюбу повинні бути доступні на всіх відповідних мовах.
Для громадян інших країн свідоцтво про народження та шлюб, а також свідоцтво про шлюб повинні бути позначені апостилем. Також повинен бути представлений завірений і нотаріально завірений переклад апостиля. Якщо апостиль відсутня, документи повинні бути підтверджені і завірені в консульстві Туреччини в країні походження або в консульстві країни походження в Туреччині. Після цього підтвердження консульством документи повинні бути завірені Міністерством закордонних справ Туреччини.

Примітка: якщо обидва бажаючих вступити в шлюб не розуміють по-турецьки, під час церемонії повинен бути присутнім чоловік, який може перевести.

На церемонії одруження повинно бути не менше двох свідків. Пари повинні зареєструвати шлюб разом.

Розташування РАГСу Аланії:

Адреса: Сарай Махаллесі, Хилмі Балчі Каддезі № 11 / Д, Аланія беледі Ніка Даіресі

Телефон 0242-513 22 52

Факс: 0242-513 22 50

E-mail: evlendirme@alanya.bel.tr

Веб-сайт: www.alanya.bel.tr