Подовження терміну перебування іноземців на території України

Подовження терміну перебування іноземців та осіб без громадянства на території України

Іноземець або особа без громадянства, які легально проживають на території України, можуть бути продовжені на термін перебування (за наявності законних підстав).

Документи про продовження терміну перебування в Україні складаються на підставі письмових звернень іноземця або особи без громадянства та приймаючої сторони, які подаються не пізніше ніж за три робочі дні до закінчення встановленого строку перебування в Україні.

Під час продовження терміну перебування іноземцю чи особі без громадянства може бути відмовлено у відсутності для нього підстав та достатньої фінансової підтримки для покриття витрат, пов’язаних із перебуванням іноземця чи особи без громадянства в Україні, або відповідних гарантій з боку приймаюча вечірка.

Подовження терміну перебування на території України здійснюється центральним органом виконавчої влади, який здійснює державну політику у сфері міграції, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Юридична фірма Олександра, імміграційна адвокатська фірма, була створена в 2007 році. Її очолює Адвокатський відділ з питань імміграції Олександр Нью-Йорк, який надає імміграційну допомогу та допомогу клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP) та всіх інших регіонах та за кордоном.