Остерігайтеся, підроблені паспорти

Підрозділи Державної прикордонної служби продовжують ідентифікувати підроблені паспорти та інші документи
Головний експертно-криміналістичний центр продовжує виконувати завдання з криміналістичної та технічної та криміналістичної підтримки органів охорони державного кордону та інших правоохоронних органів.

Так, лише минулого тижня за результатами судових експертиз за рішеннями слідчих органів досудового слідства, призначених у кримінальному провадженні, відкритому за ст. 358 Кримінального кодексу України та експертні дослідження за запитами керівників органів Державної прикордонної служби Державної прикордонної служби, фахівці Головного центру встановили 2 повністю підроблені паспорти громадян України, повністю підроблений паспорт громадянина Молдови, 2 частково підроблені паспорти громадян Болгарії та Франції, 12 підроблених показів компетентних органів влади України та інші.

Крім того, експерти Головного центру брали участь у проведенні спільних слідчих (розшукових) дій із співробітниками Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України для досудового розслідування, розпочатого незаконним рухом члени міжнародних терористичних організацій через державний кордон України, видаючи паспорти громадян України для виїзду за кордон. Під час оперативної діяльності було зафіксовано та визначено: марки про перетин кордонів країн-членів ЄС, штампи Державної міграційної служби України, міграційні картки однієї з країн СНД, візи арабських держав, паспорти громадян Росії Україна – мешканці Криму, довідки про реєстрацію внутрішньо переміщених осіб, а також інші матеріали, які використовувались у протизаконній діяльності.