Нові правила роботи в Польщі

Починається літо, а значить відкривається сезон заробітків, багато поїдуть до Європи. Найпопулярнішою країною для роботи на даний момент є Польща. У зв’язку з такою популярністю влада Польщі прийняла кілька нововведень які торкнуться всіх, хто перетинатиме кордон з метою заробітку.

Перше нововведення полягає в тому що тепер всіх будуть вакцинувати вакциною Johnson & Johnson, тим самим сподіваючись запобігти новий спалах Корона вірусу. Дана вакцина не вимагає повторної вакцинації через 2 тижні тим самим полегшить етап вакцинації. Тобто тепер крім негативного тесту на корону вірус, так само буде необхідно пройти вакцинацію

Друга новина менш приємна, так як всім, хто хоче працювати в Польщі крім ідентифікаційного коду своєї країни потрібно буде отримати ідентифікаційний код Польщі. Так само за підсумками року кожен буде зобов’язаний заповнити податкову декларацію і подати її для перевірки в податкова Польща. Таким способом буде легше розраховувати доходи сезонних працівників і вести їх облік за кількістю і сплаті податків. Але в цій новині є крім сплати податків в Польщі за ставкою 18% на зарплату до 4.000 євро є і хороша новина. Тепер ті хто платив податки зможе отримати відшкодування частини сплати податків за підсумками року. Так само такі робочі зможуть отримувати пенсію в Польщі після виходу на пенсію. Вихід на пенсію для чоловіків в 65 років а для жінок в 60 років. Так само згідно з планом, дане нововведення допоможе вирішити проблеми з медичною допомогою і освітою. Якщо дивитися з практичний точки, то такі робочі згодом ставати поляками з усіма плюсами і мінусами податкового законодавства Польщі.

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , ,