Новини про Корона вірус в Україні

У цій статті ми обговоримо останні новини, пов’язані з відомою темою – пандемією коронавірусу, і розповімо, які інновації можуть запрацювати найближчим часом. А також те, що є в Україні, чого немає в інших країнах.

Перша новина.

Через погіршення ситуації з коронавірусом багато країн почали обмежувати в’їзд у приміщення для людей, які не були щеплені. Цього прикладу наслідували Греція, Росія та багато інших країн. У цих країнах, щоб відвідати торговий центр, ресторан чи інший закритий простір, вам потрібно або зробити ПЛР -тест не пізніше ніж за 72 години до початку, або пройти повний курс вакцинації. Люди також мають вибір сидіти на вулиці в ресторані (але цей варіант доступний лише за гарної погоди, взимку ви не можете сидіти на вулиці). Щодо України, цей план дій також був обумовлений, але політики пішли іншим шляхом.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко оголосив про можливе послаблення карантинних заходів для осіб, щеплених проти COVID-19.

За його словами, навіть якщо в регіоні буде оголошено “червоний” рівень епідемічної небезпеки, Міністерство охорони здоров’я дозволить працювати кінотеатрам, школам, музеям та іншим установам за умови вакцинації понад 80% персоналу.

Міністр зазначив, що найважливіше для лікарів – уникнути краху системи охорони здоров’я. Не менш важливо зберегти економіку країни, оскільки від цього залежить зарплата медичних працівників та закупівля ліків.

За останні кілька років Україна почала впроваджувати цифрові технології в державні установи. На додаток до того, що тепер у Telegram є можливість спілкування з податковими органами, наймоднішим словом 2020 року є цифровізація.

Також в Україні почали впроваджувати різні програми, які мають полегшити життя звичайної людини. Одним з таких додатків є “DIA”. Ідея цього додатка полягає в тому, що у вас на телефоні є всі документи, дійсні на момент їх представлення. Тобто, якщо вас зупиняє поліція, вам не потрібно шукати гаманець у сумці, а показати свій технічний паспорт та ліцензію через додаток Diya. Цією програмою зацікавлені багато країн, деякі вже на стадії підписання контракту на розробку такої програми для своєї країни, але новини такі. Якщо особа була щеплена, їй видається сімейний лікар із свідоцтвом про повну вакцинацію, і на підставі цієї довідки така особа може отримати паспорт вакцинації.

Українські сертифікати COVID у додатку Diya успішно пройшли технічну оцінку Європейського Союзу. Це означає, що якщо ви втратите паспорт або сертифікат, ви можете показати його зі свого мобільного пристрою.

Наразі залишається останній крок – політична частина взаємного визнання, а саме схвалення Європейською Комісією та підписання відповідних угод. Після цього буде підписано меморандум, який дозволить українцям подорожувати з посвідченнями.

2 липня Кабінет Міністрів опублікував розпорядження про запровадження в Україні так званого сертифіката COVID. Цифрові сертифікати COVID у Дії та їх паперові копії мають однакову юридичну силу. У сертифікатах вказуються ваші дані та вакцина, якою ви були щеплені.

Сподіваюся, вам сподобалося чути останні новини, і я також хочу нагадати вам, що наша команда юристів завжди прийде вам на допомогу.

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , , ,