Зміни в правилах отримання е-візи в Україні

Зміни в правилах північних е-візи в Україні.

01 січня 2019 року вступили в дію Зміни в Правилах оформлення віз для введення в Україну та транзитного проекту через її територію, підтверджені рішенням Кабінета Міністров України № 954 від 14 листопада 2018 року.

Суттєві зміни:

Загальна вартість оформлення електронних віз в Україні з 65 доларів США до 85 доларів США “

Відкриття для оформлення візиту в електронному вигляді потрібно буде оплатити консульський збір за тарифною ставкою 65 доларів США.

Наразі видання в електронному вигляді оформляється як прострочена на тривалість до 30 днів для введення в Україну з робочою, приватною, туристичною ціллю, а також з цільовими ліцензіями, здійснення діяльності в галузі культури, науки, освіти, спорта, з цільовими виконанням службових повідомлень “связей іностранним корреспондентом або представленням іностранного засобу масової інформації. “

Раніше віза в електронному вигляді оформляла лише те, як з’явилася на тривалість до 30 днів для поездок з робочою або туристичною ціллю.

Існує розширений перечень основного, коли можна отримати електронну візу.

Ещё однозначне нововведення дає можливість зміни візиту консульського збору в подвійному розмірі за строке оформлення візу або оформлення їх у неробочий час.

Існує незалежність від строків і часу оформлення, іностранц платит 85 доларів.

Также відмінено можливість получення електронних віз безкоштовно. Раніше така можливість була для деяких категорій іностранних громадян, наприклад, дети до 6 років, зарубіжними українцями, дипломатами та співробітниками міжнародних організацій, іншими особами, які ввозяться в цілі міжнародних інтересів України в сферу зовнішньої та внутрішньої політики. Тепер всі обов’язково платити.

При цьому перехідний світ, градація якого має право на півчасті, е-визи залишилися без зміни.

При цьому відмовилися від громадян Індії можливість полудні візити в аеропорт ім не надають можливість отримати електронну візу.