Запрошення іноземцю в Україну

Для іноземних громадян, які бажають приїхати в Україну, ви повинні подати заявку на отримання візи для в’їзду на територію нашої держави. В’їзд для громадян з різних країн регулюється по-різному. В’їзд для громадян Євросоюзу, СНД та деяких інших країн здійснюється без віз. У цьому випадку термін перебування обмежений 90 днями, протягом 180 днів. Громадяни всіх інших країн в’їжджають в Україну на підставі віз, виданих у відповідних консульствах.

Відповідно до правил, оформлення віз для в’їзду в Україну, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 118 від 01.03.2017. Іноземцям видається віза на в’їзд на підставі запрошення громадян України або компаній, зареєстрованих на її території.

Розглянемо детальніше, що являє собою – запрошення іноземця в Україну? Фактично це додаток або стандартний документ, який дає іноземному громадянину право отримати гостьову візу для в’їзду в Україну.

Запрошення іноземцю в Україну:

1. туристичний – який видається турфірмою шляхом видачі ваучера для іноземця та дає йому право перебувати в нашій країні до 60 днів;

2. Гостьовий будинок – який складається на підставі нотаріальної декларації громадянина України та дає йому право перебувати в нашій державі до 90 днів;

3. Бізнес – який оформляється українською компанією на її фірмовій формі з метою ведення бізнесу та підприємництва та дає право перебувати в нашій державі для іноземця до 90 днів.

Залежно від мети візиту та строку, в який іноземний громадянин планує приїхати до нашої країни, необхідно вибрати певний тип запрошення.

Крім того, слід зазначити, що оформлення документів за всіма правилами не гарантує отримання візи. Така ситуація виникає через те, що рішення приймається Послом України на території іноземної держави і на позитивне рішення впливають такі фактори:

– освіта;
– мета візиту;
– достатня кількість коштів на проживання;
– відсутність правопорушень на території своєї держави;
– присутність родичів, членів сім’ї.

Юридична фірма “Євсіутін і Партнери” допоможе вам оформити запрошення іноземця в Україну, а також надасть додаткові юридичні послуги в галузі міграційного права, що збільшить можливість отримання візи для в’їзду в Україну інопланетянин.

Аналогічно слід зазначити, що існує перелік країн, громадяни яких, коли подають заяву на отримання візи для в’їзду в Україну, направляються до консульства, спочатку надсилають запит Службі безпеки для обробки даних. І лише у разі затвердження службою безпеки консульство видає візу. Цей механізм покликаний уникнути потоку іммігрантів із країн третього світу (Пакистан, Ірак, Гана, Камбоджа, Домініканська Республіка, Монголія). Запрошення іноземця в Україну не є складною процедурою, але потрібно врахувати всі нюанси та правильно підготувати документи.