Електронна віза в Україну для громадян Індії

Кожна країна знаходиться в певній частині земної кулі, і у громадян різних країн є різний спектр можливостей. Так, наприклад, громадяни Ізраїлю маючи паспорт, який називають «Дракон» можуть в’їжджати без віз в 161 країну або оформляючи візу по прибуттю. Що значно покращує якість подорожі і швидкість приготування до поїздки.

Україна теж намагається робити подорожі легшими як для своїх громадян, які можуть в безвізовому режимі заїжджати в Європейський союз, так і для туристів. Яскравим прикладом таких старань може бути електронна віза яку вводять для громадян багатьох країн які в’їжджають в Україну. Число таких країн складається з 52 членів, і в них входять: Сінгапур, Перу, Домініканка, Мальдіви і багато інших.

З 14 серпня 2020 Міністерство Закордонних справ України починає централізоване оформлення українських електронних віз (е-Віза) громадянам Індії.

Українська е-Віза видається для поїздок в Україну країну з діловою, приватної, туристичною метою, для лікування, здійснення діяльності в сфері культури, науки, освіти, спорту, а також представникам іноземних ЗМІ.

Для оформлення електронної візи необхідно:

Етап 1: Зареєструватися на веб-платформі МЗС https://evisa.mfa.gov.ua/ .

Етап 2: У режимі онлайн заповнити анкету, завантажити фотографію і скановані копії документів (паспорт, запрошення або інші документи на підставі яких ви хочете отримати візу), оплатити банківською карткою консульський збір;

Етап 3: Отримати готову е-Візу на електронну пошту (надсилається у форматі pdf).

Етап 4: Для в’їзду в Україну потрібно роздрукувати отриману е-Візу і пред’явити разом з паспортом прикордонним органам України в пунктах пропуску через державний кордон.

Переваги електронної Візи:

дистанційне подання документів в будь-який зручний час

отримання електронної візи без відвідування консульської установи

можливість відстежувати онлайн стан оформлення електронної візи

централізоване оформлення всіх е-Віз в МЗС України

постійна інформаційна підтримка заявників: evisa@mfa.gov.ua

У той же час, для громадян Індії також залишається в силі стандартний порядок оформлення українських віз в закордонних дипломатичних установах України.

 

Якщо ж ви хочете залишитися в Україні на більш довгий період, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями, які нададуть вам консультацію, з приводу імміграції, посвідки на проживання та інших послуг. Так само ми надаємо послуги з зустрічі в аеропорту і підбору туристичної програми для відвідування України.

 

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , ,