В азіатській країні, яка не знає прав споживачів.

Люди завжди борються за свої права. Права людини – це невід’ємна частина життя. На додаток до стандартних прав, таких як їжа, вода, дах над головою, люди мають багато інших прав під час своєї діяльності. Отже, заходячи в магазин, ви маєте право придбати товар, а продавець має право продати цей товар. Але якщо ви хочете повернути придбане, можливо, у вас це не складеться, або вам все одно доведеться боротися за свої права.

В країнах Азії багато жителів навіть не мають уявлення, наприклад, про права споживачів (приклад наводився вище). У багатьох країнах Азії права споживачів залежатимуть від продавця. Якщо ви щось придбали, ви можете повернути його, лише якщо ваш продавець просто приємна людина і погоджується взяти його назад. Якщо ви звернетесь до законодавства, то побачите, що в цій ситуації закон не захищає вас.

В європейських країнах спостерігається інша тенденція. Він формувався протягом багатьох століть завдяки не одній революції, поваленню монархії та диктатури. Врешті-решт європейці обрали свої права серед політичної еліти. Наприклад, в Україні, згідно із Законом про захист прав споживачів, ви можете змінити товар протягом 14 днів з дати придбання, якщо вам не подобається колір або дизайн. І якщо товар був зі знижкою, але продавець відмовляється продати вам цей товар за ціною, вказаною на вікні, то він порушує ваші права. У цьому випадку ви можете зв’язатися зі скаргою до державної служби споживачів, і незабаром ця служба прийде з перевіркою до такого недобросовісному продавцю.

Такі країни, як Пакистан, Індія та арабські країни, можуть утримати частину грошей у вас. Наприклад, ви використовували якийсь кухонний прилад (мікрохвильову піч) протягом 10 днів, і цей прилад вам не сподобався. У цьому випадку прихід в магазин за поверненням коштів. Магазин повідомить вам, що він зможе повернути вам кошти згідно з оцінкою цього товару як використаного (врешті-решт, ви використовували його протягом 10 днів), а також продадуть його у тому вигляді, в якому ви принесли це назад.

Ці приклади наочно показують різницю між Європою та Азією як у безпеці людини, так і стосовно цієї людини. Цей контраст спонукає людей іммігрувати, а багато хто просто втікати зі своїх країн.

Тож усі пам’ятають історії іммігрантів у 2010-2014 роках, які прибули до Європи, і багато країн надавали їм соціальну допомогу, працю та права. Цих прикладів дотримуються багато і намагаються залишити там, де вони будуть захищені. Тож в Африці є невеликий анклав Іспанії – Сеута, куди всі намагаються потрапити. Люди перелазять через паркан, живуть місяцями на кордоні. Увечері в цьому регіоні на вулицю краще не виходити, бо між міліцією та тими, хто хоче втекти, перетинають кордон, починаються бійки.

Якщо ви також думали про переїзд, то наша компанія може допомогти вам зробити це безпечно та ефективно. Ми допомагаємо нашим клієнтам приїхати в Україну, а потім, за бажанням, вони можуть перетнути кордон з Європою.

Чому саме Україна?

Ціни в Україні на 30-40% нижчі, ніж у Європі. Вибираючи країну для переїзду, ця різниця має велике значення. Також український кордон проходить з такими європейськими країнами, як Молдова, Румунія, Угорщина, Словаччина, Польща.

Наша команда завжди буде рада допомогти вам. Ви можете знайти більше інформації про Україну та можливості в Україні на нашому веб-сайті.

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , , ,