Волонтери в Україні

Організаційна форма компанії: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ  

Найменування: «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД« МОЛОДІСТЬ »

Державний реєстраційний код компанії: 39299522

Дата запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи: 11.07.2014. Номер запису: 1 067 102 0000 020558

Код КВЕД 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання

Адреса: 02125, м .. Київ, вулиця Курнатовського, д. 5А, кв. 59 (Лівий берег Києва)

Веб-сайт: www.molodost-mbf.com

E-mail: info@molodost-mbf.com, icfyouth.ua@gmail.com

Телефони: +380987054775

Голова організації: Губар Тетяна Миколаївна

Засновник організації: Боцко Лариса Яківна

Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд« Молодість », яка є зареєстрованою в Україні і знаходиться в Переліку організацій і установ, що залучають до своєї діяльності іноземців та осіб без громадянства, який ведеться Міністерством соціальної політики України:

для здійснення волонтерської діяльності на території України залучає до своєї діяльності волонтерів відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» і запрошує в Україну іноземних громадян на термін 6 місяців для участі в діяльності організації.

Необхідні компетенції для претендентів на волонтерів за програмою 2018 – 2019 роках:

 • Знання англійської мови або іншої іноземної мови.
 • Життєвий досвід взаємодії з дітьми або юнаками (вік від 7 до 17 років).
 • Здатність працювати з дітьми з малозабезпечених сімей, інвалідами, дітьми інвалідів війни (антитерористичної операції) і дітьми – переселенців (вимушених мігрантів).
 • Уміння навчати дітей мови, підприємництва або будь-якої професійної майстерності (поведінку і робота з комп’ютерними системами, комп’ютерними програмами, технікою, програмування, Інтернет маркетинг).
 • Вік: від 30 до 50 років.
 • Стресостійкість та толерантність до дітей та підлітків.
 • Бажання виконувати іншу роботу (крім навчання), яка стосується допомоги дітям і молодим людям з малозабезпечених сімей, інвалідами та дітьми – переселенців (вимушених мігрантів).

Умови:

 • Перебування в Україні на постійній основі протягом мінімум 6 місяців.
 • Проживання в приватних орендованих квартирах по 2 людини (допомагаємо з пошуком житла). Зараз є можливість орендувати 3 кімнатну квартиру за ціною 200 доларів на місяць.
 • Самостійне забезпечення себе їжею і орендою житла.
 • Зразкові витрати на 2 людини щомісяця – мінімум на 400 доларів США (по 200 доларів США з однієї людини).
 • Іноземці запрошуються для багаторазового в’їзду в період з 01.08.2018 до 01.02.2019. У разі виконання всіх умов, можливе продовження співпраці.
 • Навчання та тренінги проводяться відповідно до індивідуально затверджених і узгоджених з волонтерами графіків звичайно 10-00 до 15-00 годин в бідні дні (понеділок – п’ятниця).
 • Місце виконання роботи волонтерами г. Киев, дитячі табори в Київській (Димер, Українка), Донецькій (Костянтинівка, Бахмут), Луганській (Сєвєродонецьк, Кремінна), Дніпропетровської, Львівської, Вінницької та Одеської областях.

У вільний від виконання роботи час волонтери можуть вільно використовувати свій час.

У разі виникнення необхідності Міжнародний благодійний фонд «Молодість», запрошуючи іноземних громадянин в Україні гарантує забезпечити в разі необхідності утримання, медичне обслуговування і своєчасний виїзд з України, а також фінансові витрати, пов’язані з перебуванням і виїздом з України запрошеної особи.

http://www.molodost-mbf.com

Перелік інших волонтерських організацій розташований на сайті Міністерства соціальної політики України.