Вид на житло в Україні

Як подати заявку на дозвіл на проживання?

Для перебування на території України іноді не потрібна віза, в деяких випадках необхідно мати ідентифікаційний податковий код і карту проживання (посвідку).

В результаті вищевикладеного акцент робиться на цьому процесі подачі заявки на дозвіл на проживання.

Варто відзначити, що посвідчення (посвідкі) є документами, які визначають статус легального резидента України, вони дають вам повне право як громадянина України, крім політичних прав, тимчасово або постійно.

Як отримати тимчасову посвідку на проживання або дозвіл на проживання в Україні.

Основні способи отримання правового статусу в Україні.

Імміграційний адвокат Олександр Евсютін веде свій канал на YouTube і записав відео про проблеми при отриманні посвідки на проживання.

Канал створений для російськомовної аудиторії, для тих, хто цікавиться міжнародними відносинами між іноземцями і державою Україна, між українськими та іноземними громадянами, міжнародними сімейними відносинами, міжнародними трудовими відносинами, імміграцією та свободою життя в Україні і не тільки.

Підпишіться на канал, ставте лайки і пишіть коментарі, в яких задавайте свої питання про імміграцію в Україну, веденні бізнесу в Україні, отримання юридичної допомоги в Україні:

www.evsutin.com

+380504776383 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Кроки для отримання посвідки на проживання.

Що стосується карти проживання, це карта, яка включає в себе фотографію, особисті дані і відбитки пальців. Цей документ потрібно для різних типів процедур, таких як ті, в яких ви запитуєте перевірку поточного адреси в Україні.

На додаток до вищесказаного, ця карта буде дійсна протягом одного, трьох або більше років, тому після цього періоду вона повинна бути отримана знову. Також відзначимо, що в Україні немає дискримінації людей в залежності від їх громадянства, і всі отримують однакові документи про перебування в Україні. Тобто навіть тим, хто не з країн, що входять в Європейський Союз, Сполучені Штати або країни колишнього СРСР, буде видано посвідку на проживання на терміни, передбачені наданими банками та документами. Зазвичай вид на проживання видається на термін один рік, який може бути кожен рік.

Звичайно, громадянам ЄС, США, Канади, Росії, Республіки Білорусь і деяких інших країн не буде потрібно вид на проживання в Україні, якщо вони не хочуть залишатися тут більше 90 днів протягом 180 днів. А тим, у кого вже є посвідчення на проживання, немає необхідності реєструватися знову, поки не закінчиться термін дії документа.

Як подати заявку на проживання?

Ви повинні звернутися в найближчу міграційну службу. Його можна отримати через 3 тижні, хоча отримання постійного місця проживання займе місяці.

Що стосується документів, необхідних для подачі посвідки на проживання, існує «базовий» список, який необхідно дотримуватися. У будь-якому випадку, це може варіюватися в залежності від причин подачі, тому було б ідеально перевірити інформацію для кожного випадку.

Необхідні документи для всіх заявників:

Дійсний паспорт з візою D і відмітками, що вказують законність перебування в Україні протягом періоду часу до видачі карти посвідки на проживання (посвідкі). Оригінал паспорта та його копія з перекладом на українську мову.

Документ, що дає підставу для отримання посвідки на проживання.

У деяких випадках буде запитано:

Медична довідка в залежності від країни походження, документ про місце місця проживання в країні громадянства.

Для члена сім’ї, який є українцем або резидентом:

Документ, що засвідчує особу або посвідку на проживання родича.
Медична страховка.
Існують особливі обставини, про які вам потрібно буде дізнатися більше, наприклад: чи збираєтеся ви працювати на когось або працювати самостійно або на студентів.

Вид на проживання в Україні можна отримати, створивши свою компанію і отримавши дозвіл на роботу, вступивши до університету, одружившись з українцем, народивши дитину громадянином України, вклавши кошти в свій бізнес, добровільно зголосившись, одружившись. з іммігрантом.

Є багато проблем у посольствах, на кордоні, в міграційній службі.

Але це все буде вирішено, при дотриманні певного алгоритму дій.

Звертайтеся при необхідності.

https://immigration.com.ua/ru/%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BE%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%BB% D0% B5% D0% BD% D0% B8% D1% 8F-% D0% B2% D0% B8% D0% B4% D0% B0-% D0% BD% D0% B0-% D0% B6% D0% B8 % D1% 82% D0% B5% D0% BB% D1% 8C% D1% 81% D1% 82% D0% B2% D0% BE-% D0% BD% D0% B5% D0% BE /