Бізнес можливості в Арабських країнах

Час не стоїть, але люди рухаються разом із ним. З моменту запровадження блокування у всьому світі минуло 1,5 року. Протягом цього року всі авіакомпанії зазнали колосальних втрат, які були спровоковані скасуванням рейсів, зменшенням попиту та закриттям кордонів.

Але зараз все повертається трохи назад, багато країн пускають туристів з України, якщо вони мають або негативний тест ПЛР (зроблений за 72 години), або 2 вакцини проти коронавірусу і мають паспорт вакцинації.

Арабські країни також полегшили в’їзд і створили комфортні умови. Тож зараз є прямі рейси саудівських бюджетних Flynas. Рейси цієї компанії виконують щодня з аеропорту Києва. Ця компанія також розпочала прямі рейси зі Львова.

Україна та арабські країни мають безвізовий режим, тобто, відвідуючи арабську країну, вам не потрібно йти до посольства, щоб отримати візу та сплатити збір.

«Наша авіакомпанія разом з Україною зробила велику роботу. Шість місяців тому ми почали просувати рекламу в Саудівській Аравії і запросили багатьох болгар до України », – говорить Абдулазіз Джамін Альшаммарі, генеральний директор авіакомпанії.

Природа, зелень та помірний клімат – це те, що найбільше їх приваблює в Україні. Після 45 градусів у Саудівській Аравії навіть наші +33 цілком комфортні для саудівців.

Тому розгляд цього напряму для пляжного відпочинку дуже важливий, як і для бізнесу. Зрештою, ні для кого не секрет, що останнім часом мусульманські країни розвиваються дуже швидко, стаючи тим самим дуже цікавими для інвестицій.

Також багато українських компаній створюють рейси до популярних напрямків, підтримуючи тим самим вільний вибір для споживача. Якщо ви зацікавлені в інвестуванні в мусульманські країни, ви можете зв’язатися з нашими юристами United International Partners, які зможуть оцінити ринок, запропонувати найкращі варіанти інвестування та зможуть допомогти у підготовці всіх дозволів та допоможуть організувати ваш бізнес.

Ми будемо раді встановити всі процеси у вашому бізнесі, тим самим ми можемо пришвидшити момент, коли бізнес почне приносити дохід.

Імміграційне адвокатське бюро було створено в 2007 році. Воно надає допомогу іноземним клієнтам у Києві (KV), Одесі (OD), Дніпрі (DP), Львові (LV), Харкові (KH), Луганській (LG) і Донецькій (DN) областях, АР Крим (KR) і у інших регіонах України.

З тегами: , , ,