Був проведений рейд з метою виявлення порушників міграційного законодавства

У Запорізькій області було проведено рейд з метою виявлення порушників міграційного законодавства

15 червня працівники Управління Державної міграційної служби у Запорізькій області спільно з працівниками Департаменту запобігання незаконній міграції та Департаменту запобігання незаконній міграції разом з оперативним персоналом АРО АЧРУ, пересувна застава Бердянського прикордонного загону із залученням батальйону міліції особливого призначення провела позачергову перевірку на виявлення іноземних громадян, які перебувають на території нашої держави з порушенням закону .

Перевірка тривала в Кам’янсько-Дніпровському районі області на великій торговій майданчику біля села Водяне, де розташований оптовий та роздрібний ринок і є велика кількість іноземців, які беруть участь у закупівлі овочів та фруктів. Повна законність перебування в країні перевірили понад 300 осіб, сто іноземців.

В результаті проведеної роботи було виявлено 2 нелегальних мігрантів – громадян Вірменії та Азербайджану. Останній опинився в Україні без документів на право проживання і не виїхав з країни вчасно. Громадянин Вірменії, намагаючись уникнути адміністративної відповідальності та ввести в оману працівників-мігрантів, назвав інше ім’я свого знайомого, який має посвідку на постійне проживання в Україні. Співробітники Департаменту запобігання нелегальній міграції разом з оперативним персоналом ОРУ АЧРУ здійснили всі необхідні оперативні дії щодо встановлення особи іноземця та встановлення його законності перебування.

Стосовно правопорушників складено адміністративні протоколи відповідно до частини 1 статті 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та транзиту через територію України) та рішення про їх примусове повернення з України були зроблені. Крім того, складено протокол за ст. 203 КУпАП та ст. 205 КУпАП.

Складіть міграційні документи вчасно.