Нещодавно Кабінет Міністрів України вніс низку змін до Правил перетину державного кордону України під час війни. Зокрема, розширено коло осіб, які можуть перетинати кордон в умовах воєнного стану, визначено перелік необхідних документів та строки перебування за кордоном цих українців. До …

Оновлено правила для виїзду військовозобов’язаних Читати далі »

United international partners раді допомогти у разі вашої імміграції до інших країн. Ми допомагаємо нашим клієнтам з імміграцією до Канади, країн ЄС. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід у міграційному праві. Які документи для виїзду з України вам знадобляться? ✅для в’їзду …

Імміграція з України Читати далі »

Щодня ми отримуємо велику кількість питань від українців щодо загальною мобілізації. Більшою мірою такі питання стосуються того, кого саме можуть призвати та яка категорія громадян не підпадає під мобілізацію. Ми будемо намагатись дати відповіді на найчастіші питання.

Наразі ж усім, хто був примусово депортований із України і бажає повернутися назад, варто знати певні правила / рекомендації, які не тільки допоможуть створити їм безпечні умови переміщення до та перебування в росії, але і пришвидшать процес повернення на Батьківщину.

Хто ж може отримати цю компенсацію:

• власники житла;

• інвестори, які не ввели будівлю в експлуатацію;

• членами кооперативів, які не оформили право власності на майно;

• а також спадкоємці цих категорій.

Війна в Україні триває вже понад місяць. За цей час Україну покинули понад 4 мільйонів українців, більшість з яких – жінки та діти. Як наслідок, багато країн вирішили підтримати біженців. Наразі принципово важливим є розуміння розбіжностей між тимчасовим захистом та статусом біженця.

Другою за популярністю є Apple, як і у випадку з Альфа банком. Також користувачі інвестували у American Airlines та біржовий інвестфонд Vanguard S&P 500. Перша четвірка не змінилася з моменту запуску застосунку, зауважив Гороховський.

Отже, які зміни відбулись? (ми відібрали те, що на наш погляд основне для наших клієнтів):

• Зміни стосуються обчислення податку на прибуток, (те що я зрозуміла): що у разі якщо в попередній редакції ПКУ у випадку, якщо в минулому році були збитки, то при сплаті податків їх віднімали ( сума оподаткування зменшувалась), то згідно з мінами сума оподаткування може зменшитись лише на 50% від збитків

Фахівці #UIP склали короткий опис подій, що відбулися в Міграційній політиці, як внутрішніх, так і зовнішніх за останні роки. Перша та одна з найважливіших подій – запровадження біометричних паспортів, які зараз активно використовуються та полегшують подорожі не лише українцям, а й іноземцям.

З 14 серпня 2020 Міністерство Закордонних справ України починає централізоване оформлення українських електронних віз (е-Віза) громадянам Індії.

Після відкриття земельного ринку з 1 липня середня ціна на землю коливалася в межах $ 2-3,6 тис. за гектар. Ціни оренди – $ 150-200 га/рік.
Найбільша частка проданих ділянок – у Київській області (понад 430). Тут же – і найдорожча земля. Біля Києва (віддаленість 20-30 км), ціна досягала $ 4,5 тис. за гектар. В той час, як наприклад у Львівській області вартість гектара починається від 1 тисячі $.

Правовий режим віртуальних активів, учасників ринку віртуальних активів, їх права та обов’язки, послуги з обміну віртуальних активів закріплено на законодавчому рівні.
8 вересня, Верховна Рада ухвалила в Закон «Про віртуальні активи».

Сьогодні 24 серпня 2021 року Україна святкує свою 30ту річницю незалежності. У зв’язку з цим святом на території усієї України відбувається паради, святкування, та інші заходи на честь визначної дати для України та Українців.

В світі є країни, експортний портфель яких тримається на чорному золоті – нафті, наприклад Російська Федерація, а Україна використовує свій потенціал завдяки своїй землі, яка є найродючішою у світі. Цифри говорять самі за себе, адже якби не було попиту не було б такої пропозиції. Українська соняшникова олія користується великим попитом як в Європі так і в Азії.

Вперше День незалежності України відзначили 16 липня 1991 року – в річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР. У постанові Про День проголошення незалежності України було написано таке:

Міністр зазначив, що найважливіше для лікарів – уникнути краху системи охорони здоров’я. Не менш важливо зберегти економіку країни, оскільки від цього залежить зарплата медичних працівників та закупівля ліків.
Друга новина.

У своїх статтях ми вже неодноразово розповідали про ринок землі. Також ми обгрунтовували нашу точку зору стосовно доцільності вкладання грошей у землю, адже земля це ресурс, якого не стає більше. І от все пройшло декілька місяців з моменту відкриття ринку …

Перші висновки щодо ринку землі в Україні Читати далі »

Однією з головних привілеїв вільного життя в країні, яка захищає вас, є безпека. Безпека сприяє розумінню завтрашнього дня, тому, що ви будете захищені, а також ваша сім’я, діти отримають освіту та добрий рівень життя.
Цей захист можна досягти двома шляхами: або народившись у країні, яка захищає та піклується про своїх громадян, або переїхавши до такої країни. Такими країнами для безпечного життя є країни Європейського Союзу та ті країни, які прагнуть потрапити туди та налагодити всі процеси всередині своєї країни.

Тривають переговори щодо довірчої мережі Європейського Союзу, триває підготовка до бета – тестування та переговори щодо можливості приєднання України до цієї мережі.
Як ми вже говорили, і про це були повідомлені українські дипломатичні установи, при в’їзді в Австрію, Болгарію, Грецію, Естонію, Кіпр, Литву, Нідерланди, Німеччину о. Мадейра (Португалія), Румунія, Словенія, Угорщина, Франція та Хорватія, вам не потрібен ПЛР -тест. (ця інформація є актуальною станом на липень 2021 року).

Не раз на нашому веб – сайті ми піднімали тему пандемії коронавірусу, як вона вплинула на світ та які тенденції принесла. Нещодавно ми говорили, що кордони в Іспанії та інших європейських країнах були відкриті для українських туристів. Щоб відвідати Європу, туристу з України знадобиться або негативний тест на ПЛР, або паспорт вакцинації, в якому йдеться, що ця людина отримала другу дозу вакцини більше 14 днів тому. Нагадаємо, що не всі вакцини визнані в Європі, на даний момент це лише Moderna, AstraZeneca, Pfizer / BioNTech та Johnson & Johnson.